XLVII Trofeo de Chave, Clube Do Mar de Mugardos 2016

Dende o día  13 de Xuño ata o 16 de Xullo , veuse celebrando o 47  Trofeo de chave , coa participación de un número total de 15 equipos.

A clasificación final , quedou establecida da seguinte forma :

1º Clasificado- L.S. Limodre con 6 puntos e 140 chaves.

2º Clasificado- Catro Camiños con 4 puntos e 149 chaves.

3º Clasificado- Curva do Pazo con 2 puntos e 134 chaves.

Máximo chavista da primeira fase : León do Lúa Nova con 71 chaves.

Máximo chavista da final: Luis do L.S Limodre con 62 chaves.

 

VER FOTOS

ACORDO DE COLABORACIÓN CON MARVI – ANO 2016

 

Dende o Clube Amigos da Chave de Ferrolterra queremos informar que chegamos a un acordo de colaboración con trofeos Marvi para o ano 2016, po­lo cal os equipos e o Clube poderán beneficiarse dun desconto sobor do prezo de venda o público en todo­s os produtos que comercializa Marvi.

Para elo, cubrir a ficha de cliente, nos campos:

  • En nome e apelidos deberá figurar o responsable da compra
  • En empresa, os datos do club / equipo, que logo figuraran na factura
  • En información adicional “equipo adscrito o Clube Amigos da chave de Ferrolterra”
  • Insertar no recadro “cupones“ do seu carro da compra o contrasinal FEDE 10

Para calquera dúbida ou consulta poden dirixirse a: administración@trofeosmarvi.com ou o telef. 981470275.

Pinchando no seguinte enlace pódese acceder a web de Trofeos Marviwww.trofeosmarvi.com

Si tedes algunha dúbida chamar ao 696493700.

IV TORNEO DE CHAVE A.V.V O CRUCEIRO – MEMORIAL VICTOR FORMOSO

 

GRUPO  A

GRUPO  B

GRUPO  C

GRUPO  D

GRUPO  E

GRUPO  F

FUMAZO

I.PAZOS

CRUCEIRO B

CRUCEIRO A

A NOVA LUA

LIMODRE

LUA NOVA A

EMIGRANTE C

MANDIA

SAN MARTIN

BRIÓN

PICAS

C.C OUTEIRO

LUA NOVA

SERANTES B

CANTINA S.JUAN

I.PAZOS B

SERANTES A

FASE DE GRUPOS

DIA

HORA PARTIDA

RESULTADO

28-06

19:30

IMAXINA PAZOS – EMIGRANTE  C

   

28-06

20:30

CRUCEIRO A – SAN MARTIN

   

29-06

19:30 CRUCEIRO  B – MANDIA    

29-06

20:30

LUA NOVA A – C.C OUTEIRO

   

30-06

19:30

LIMODRE – SERANTES A

   

30-06

20:30

A NOVA LUA –  BRIÓN

   

04-07

19:30

LUA NOVA – IMAXINA PAZOS

   

04-07

20:30

FUMAZO – LUA NOVA A

   

06-07

19:30

MANDIA – SERANTES  B

   

06-07

20:30

CANTINA SAN JUAN – SAN MARTIN

   

08-07

19:30

LIMODRE – RINCÓN DE PICAS

   

08-07

20:30

IMAXINA PAZOS B – A NOVA LUA

   

11-07

19:30

C.C OUTEIRO – FUMAZO

   

11-07

20:30

SERANTES B – CRUCEIRO B

   

12-07

19:30

CRUCEIRO  A – CANTINA SAN JUAN

   

12-07

20:30

SERANTES  A – RINCÓN DE PICAS

   

14-07

19:30

EMIGRANTE C  – LUA NOVA

   

14-07

20:30

BRIÓN – IMAXINA PAZOS  B

   

CUARTOS   DE   FINAL

DIA HORA PARTIDA

RESULTADO

A

15-07 19:30 1º A

2ºF

   

B

15-07 20:30 1ºB

2ºE

   

C

18-07 19:30 1ºC

2ºD

   

D

18-07 20:30 1ºD

2ºC

   

E

19-07 19:30 1ºE

2ºB

   

F

19-07 20:30 1ºF

2ºA

   

 

SEMIFINALES

DIA

HORA PARTIDA

RESULTADO

20-07

19:30 GANADOR  A

GANADOR  E

   

20-07

20:30 GANADOR  B

GANADOR  D

   

21-07

20:00 GANADOR  C

GANADOR  F

   

 

FINAL A TRES EL SABADO 23 DE JULIO

17:00 HORAS