Campionatos 2014

Esta é a lista dos campionatos dos que temos constancia, se queredes aparecer nel poñédevos en contacto con nós.
Podedes velo tamén na axenda (se temos a información tamén poñemos as partidas do día)

Maratón de Chave de Ares:
5, 6 e 7 de setembro.

XI Torneo de Chave Virxe da Mercé:
Sorteo: 9 de agosto ás 19:00
Comezo: Martes 19 de agosto.
Final: Sábado 20 de setembro.

V Torneo As Píntegas – Casa Canosa:
Sorteo: Mércores 20 de agosto.
Comezo: Luns 25 de agosto.
Final: Sábado 13 de setembro.

XVI Campionato AVV Limodre:
Sorteo: Venres 12 de setembro 20:30
Comezo: Luns 15 de setembro
Final: Sábado 18 de Outubro

XVII Trofeo de chave Lúa Nova 2014
Sorteo : Vernes 10 de Outubro ás 20:00
Comezo:  Luns 20 de Outubro
Final: Data por confirmar

Continue reading

III Torneo de Chave O Rincón de Picas 2014

Do 26 de Xuño ó 26 de Xullo de 2014

Grupo A Grupo B Grupo C Grupo D Grupo E

San Martín

San Juan

Lúa Nova A

Fonte da Tella

Limodre

Serantes C

Os Chichos

San Pablo

Fumazo

Mandiá

Punto de Encuentro

Club del Mar

Cruceiro B

Cuatro Caminos

O Pazo

O Pulpeiros

Emigrante C

Os Enterradores

Rincón de Picas

Lúa Nova

FASE DE GRUPOS

DATA

HORA

GRUPO

PARTIDA

RESULTADO

26 – 06

19:30

A

San Martín

Serantes C

26 – 06

20:30

A

Punto de Encuentro

Os Pulpeiros

27 – 06

19:30

B

San Juan

Os Chichos

27 – 06

20:30

E

Limodre

Mandiá

30 – 06

19:30

C

Lúa Nova A

San Pablo

30 – 06

20:30

C

Cruceiro B

Os Enterradores

01 – 07

19:30

D

Fonte da Tella

Fumazo

01 – 07

20:30

D

Cuatro Caminos

Rincón de Picas

02 – 07

19:30

B

Club del Mar

Emigrante C

02 – 07

20:30

A

Serantes C

Punto de Encuentro

03 – 07

19:30

E

O Pazo

Lúa Nova

03 – 07

20:30

A

San Martín

Os Pulpeiros

04 – 07

19:30

B

Os Chichos

Club del Mar

04 – 07

20:30

B

San Juan

Emigrante C

07 – 07

19:30

C

San Pablo

Cruceiro B

07 – 07

20:30

C

Lúa Nova A

Os Enterradores

08 – 07

19:30

D

Fumazo

Cuatro Caminos

08 – 07

20:30

D

Fonte da Tella

Rincón de Picas

09 – 07

19:30

C

Lúa Nova A

Cruceiro B

09 – 07

20:30

E

Limodre

Lúa Nova

10 – 07

19:30

A

San Martín

Punto de Encuentro

10 – 07

20:30

A

Serantes C

Os Pulpeiros

11 – 07

19:30

B

San Juan

Club del Mar

11 – 07

20:30

B

Os Chichos

Emigrante C

14 – 07

19:30

E

Mandiá

O Pazo

14 – 07

20:30

C

San Pablo

Os Enterradores

15 – 07

19:30

D

Fonte da Tella

Cuatro Caminos

15 – 07

20:30

D

Fumazo

Rincón de Picas

16 – 07

19:30

E

Limodre

O Pazo

16 – 07

20:30

E

Mandiá

Lúa Nova

CUARTOS DE FINAL

DATA

HORA

PARTIDA

RESULTADO

17 – 07

19:30

1º A

Mejor 3º

F

17 – 07

20:30

1º B

2º Mejor 3º

G

18 – 07

19:30

1º C

2º A

H

18 – 07

20:30

1º D

2º B

I

21 – 07

19:30

1º E

2º C

J

21 – 07

20:30

2º D

2º E

K

SEMIFINAIS

DATA

HORA

PARTIDA

RESULTADO

Ganador F

Ganador K

Ganador H

Ganador I

Ganador G

Ganador J

FINAL O 26 DE XULLO