IV Torneo As Píntegas – Casa Canosa

Sorteo o 22 de agosto. Comezo o 26 de agosto. Final 14 de setembro.

A competición será por eliminatoria ao mellor de 3 partidas, as partidas terán que rematar coa victoria dun dos equipos, en caso de empate continuarase con outra man ata que se teña un gañador.

Luns 26
19:30 T. O Feal – C. Mugardés A
20:45 C. Mugardés B – Bar XomarMartes 27
19:30 Fumazo – Serantes B
20:45 Serantes A – San MartínMércores 28
19:30 Imaxina Pazos – Casa Tilocha
20:45 O Pazo – LS Limodre

Xoves 29
19:30 A Xaveira – Emigrante C
20:45 Cuatro Caminos – Nenas de Canosa

Venres 30
19:30 Lúa Nova A – As Píntegas
20:45 San Juan – San Valentín

Luns 2
19:30 O Cruceiro B – Prados Vellos
20:45 Curva do Pazo – San PabloMartes 3
19:30 CC Outeiro – Sta. Catalina
20:45 Encontros Cociña – O Cruceiro A

Mércores 4
19:30 Ambigú CPS – Rincón de Picas
20:45 Mandiá – Lúa Nova

O Fumazo 2013

Grupo A Grupo B Grupo C Grupo D Grupo E Grupo F
Serantes C Serantes B San Valentín Emigrante C Lua Nova San Pablo
Fumazo Cruceiro A As Pintegas Fumazo A Serantes A Cuatro Caminos
Cruceiro B O Pazo Lúa Nova A Limodre T. O Feal La Kafeta
Mandiá

Continue reading

X Torneo de Chave Virxe da Mercé

GRUPO A GRUPO B GRUPO C
Punto de Encuentro C.C. Outeiro Casa Tilocha
La Kafeta Santa Catalina B Os Pulpeiros
Sta. Catalina Bitakora Mandiá Clube do Mar
Xomar O Pazo Prados Vellos
FASE DE GRUPOS
DÍA HORA PARTIDA
MARTES 20 19 HORAS Punto de Encuentro – Santa Catalina Bitakora
MARTES 20 20 HORAS La Kafeta – Xomar
MERCORES 21 19 HORAS Outeiro – Mandiá
MERCORES 21 20 HORAS Santa Catalina B – O Pazo
XOVES 22 19 HORAS Casa Tilocha  – Clube do Mar
XOVES 22 20 HORAS Os Pulpeiros – Prados Vellos
LUNS 26 20 HORAS Punto de Encuentro – La Kafeta
MARTES 27 20 HORAS Santa Catalina Bitakora – Xomar
MERCORES 28 20 HORAS Outeiro – Santa Catalina B
XOVES 29 20 HORAS Mandiá – O Pazo
LUNS 2 20 HORAS Casa Tilocha – Os Pulpeiros
MARTES 3 20 HORAS Clube do Mar – Prados Vellos
MERCORES 4 20 HORAS Punto de Encuentro – Xomar
XOVES 5 20 HORAS La Kafeta – Santa Catalina Bitakora
LUNS 9 20 HORAS Outeiro – O Pazo
MARTES 10 20 HORAS Santa Catalina B – Mandiá
MERCORES 11 20 HORAS Casa Tilocha – Prados Vellos
XOVES 12 20 HORAS Os Pulpeiros – Clube do Mar
SEMIFINAIS
DÍA HORA PARTIDA
Martes 17 20 Horas 1º do Grupo A – 2º do Grupo C
Mercore 18 20 Horas 1º do Grupo B – 2º Do Grupo A
Xoves 19 20 Horas 1º do Grupo C – 2º Do Grupo B

FINAL

Sábado 21 as 17 Horas