III Torneo de Chave O Rincón de Picas 2014

Do 26 de Xuño ó 26 de Xullo de 2014

Grupo A Grupo B Grupo C Grupo D Grupo E

San Martín

San Juan

Lúa Nova A

Fonte da Tella

Limodre

Serantes C

Os Chichos

San Pablo

Fumazo

Mandiá

Punto de Encuentro

Club del Mar

Cruceiro B

Cuatro Caminos

O Pazo

O Pulpeiros

Emigrante C

Os Enterradores

Rincón de Picas

Lúa Nova

FASE DE GRUPOS

DATA

HORA

GRUPO

PARTIDA

RESULTADO

26 – 06

19:30

A

San Martín

Serantes C

26 – 06

20:30

A

Punto de Encuentro

Os Pulpeiros

27 – 06

19:30

B

San Juan

Os Chichos

27 – 06

20:30

E

Limodre

Mandiá

30 – 06

19:30

C

Lúa Nova A

San Pablo

30 – 06

20:30

C

Cruceiro B

Os Enterradores

01 – 07

19:30

D

Fonte da Tella

Fumazo

01 – 07

20:30

D

Cuatro Caminos

Rincón de Picas

02 – 07

19:30

B

Club del Mar

Emigrante C

02 – 07

20:30

A

Serantes C

Punto de Encuentro

03 – 07

19:30

E

O Pazo

Lúa Nova

03 – 07

20:30

A

San Martín

Os Pulpeiros

04 – 07

19:30

B

Os Chichos

Club del Mar

04 – 07

20:30

B

San Juan

Emigrante C

07 – 07

19:30

C

San Pablo

Cruceiro B

07 – 07

20:30

C

Lúa Nova A

Os Enterradores

08 – 07

19:30

D

Fumazo

Cuatro Caminos

08 – 07

20:30

D

Fonte da Tella

Rincón de Picas

09 – 07

19:30

C

Lúa Nova A

Cruceiro B

09 – 07

20:30

E

Limodre

Lúa Nova

10 – 07

19:30

A

San Martín

Punto de Encuentro

10 – 07

20:30

A

Serantes C

Os Pulpeiros

11 – 07

19:30

B

San Juan

Club del Mar

11 – 07

20:30

B

Os Chichos

Emigrante C

14 – 07

19:30

E

Mandiá

O Pazo

14 – 07

20:30

C

San Pablo

Os Enterradores

15 – 07

19:30

D

Fonte da Tella

Cuatro Caminos

15 – 07

20:30

D

Fumazo

Rincón de Picas

16 – 07

19:30

E

Limodre

O Pazo

16 – 07

20:30

E

Mandiá

Lúa Nova

CUARTOS DE FINAL

DATA

HORA

PARTIDA

RESULTADO

17 – 07

19:30

1º A

Mejor 3º

F

17 – 07

20:30

1º B

2º Mejor 3º

G

18 – 07

19:30

1º C

2º A

H

18 – 07

20:30

1º D

2º B

I

21 – 07

19:30

1º E

2º C

J

21 – 07

20:30

2º D

2º E

K

SEMIFINAIS

DATA

HORA

PARTIDA

RESULTADO

Ganador F

Ganador K

Ganador H

Ganador I

Ganador G

Ganador J

FINAL O 26 DE XULLO

XXII Día do deporte na Rúa en Fene – Necesitamos axuda

O Concello de Fene púxose hoxe outro ano máis en contacto con nós para colaborar na edición de este ano no “Día do Deporte na Rúa” que se celebrará o domingo 6 de xullo en Perlío entre as 10:30 e as 14:00.

Necesitamos chavistas para organizar un posto de chave onde a xente poida animarse a tirar e coñecer o xogo da chave. CANTOS MAIS MELLOR, así poderemos establecer quendas que fagan a mañá mais doada de levar.

Os que queiran colaborar que se poñan en contacto coa directiva ou con algún membro desta o antes posible. Grazas por axudar a dar a coñecer a chave.

Campeonato de Llave San Pablo por Equipos 2014

Sorteo: Mércores 11 de xuño ás 21:00
Comezo: Luns 16 de xuño.
Final: Sábado 28 de xuño ás 18:00

Grupo A Grupo B Grupo C Grupo D Grupo E Grupo F
Lúa Nova A Mandiá As Píntegas Imaxina Pazos Cruceiro A Imaxina Pazos B
Lúa Nova San Martín San Pablo Fumazo Picas Serantes A
Brión Emigrante C Limodre Cruceiro B Serantes C San Pablo

Luns 16 Xuño
Cancha 1
19:30 Lúa Nova – Lúa Nova A
20:30 Lúa Nova – Brión
21:30 Lúa Nova A – Brión
Cancha 2
19:30 Mandiá san Martín
20:30 Mandiá – Emigrante C
21:30 Emigrante C – San Martín

Martes 17 xuño
Cancha 1
19:30 As Píntegas – San Pablo
20:30 As Píntegas – Limodre
21:30 San Pablo – Limodre
Cancha 2
19:30 Imaxina Pazos – Cruceiro B
20:30 Fumazo – Cruceiro B
21:30 Imaxina Pazos – Fumazo

Mércores 18 xuño
Cancha 1
19:30 Cruceiro A – Serantes C
20:30 Cruceiro A – Picas
21:30 Picas – Serantes C
Cancha 2
19:30 Serantes A – San Pablo A
20:30 San Pablo A – Imaxina Pazos B
21:30 Imaxina Pazos B – Serantes A

Luns 23 xuño
Brión – Emigrante C
Lúa Nova – Mandiá

Martes 24 xuño
Limodre – Cruceiro B

Mércores 25 xuño
Cruceiro A – Imaxina Pazos
Serantes C – Serantes A

Viernes 27 (semifinais)
Emigrante C – Lúa Nova
Serantes – Cruceiro A
San Pablo – Limodre

Sábado 28 Xuño (FINAL)

  1. Lúa Nova
  2. San Pablo
  3. Serantes