IV TORNEO DE CHAVE A.V.V O CRUCEIRO – MEMORIAL VICTOR FORMOSO

 

GRUPO  A

GRUPO  B

GRUPO  C

GRUPO  D

GRUPO  E

GRUPO  F

FUMAZO

I.PAZOS

CRUCEIRO B

CRUCEIRO A

A NOVA LUA

LIMODRE

LUA NOVA A

EMIGRANTE C

MANDIA

SAN MARTIN

BRIÓN

PICAS

C.C OUTEIRO

LUA NOVA

SERANTES B

CANTINA S.JUAN

I.PAZOS B

SERANTES A

FASE DE GRUPOS

DIA

HORA PARTIDA

RESULTADO

28-06

19:30

IMAXINA PAZOS – EMIGRANTE  C

   

28-06

20:30

CRUCEIRO A – SAN MARTIN

   

29-06

19:30 CRUCEIRO  B – MANDIA    

29-06

20:30

LUA NOVA A – C.C OUTEIRO

   

30-06

19:30

LIMODRE – SERANTES A

   

30-06

20:30

A NOVA LUA –  BRIÓN

   

04-07

19:30

LUA NOVA – IMAXINA PAZOS

   

04-07

20:30

FUMAZO – LUA NOVA A

   

06-07

19:30

MANDIA – SERANTES  B

   

06-07

20:30

CANTINA SAN JUAN – SAN MARTIN

   

08-07

19:30

LIMODRE – RINCÓN DE PICAS

   

08-07

20:30

IMAXINA PAZOS B – A NOVA LUA

   

11-07

19:30

C.C OUTEIRO – FUMAZO

   

11-07

20:30

SERANTES B – CRUCEIRO B

   

12-07

19:30

CRUCEIRO  A – CANTINA SAN JUAN

   

12-07

20:30

SERANTES  A – RINCÓN DE PICAS

   

14-07

19:30

EMIGRANTE C  – LUA NOVA

   

14-07

20:30

BRIÓN – IMAXINA PAZOS  B

   

CUARTOS   DE   FINAL

DIA HORA PARTIDA

RESULTADO

A

15-07 19:30 1º A

2ºF

   

B

15-07 20:30 1ºB

2ºE

   

C

18-07 19:30 1ºC

2ºD

   

D

18-07 20:30 1ºD

2ºC

   

E

19-07 19:30 1ºE

2ºB

   

F

19-07 20:30 1ºF

2ºA

   

 

SEMIFINALES

DIA

HORA PARTIDA

RESULTADO

20-07

19:30 GANADOR  A

GANADOR  E

   

20-07

20:30 GANADOR  B

GANADOR  D

   

21-07

20:00 GANADOR  C

GANADOR  F

   

 

FINAL A TRES EL SABADO 23 DE JULIO

17:00 HORAS

III Torneo de Chave O Rincón de Picas 2014

Do 26 de Xuño ó 26 de Xullo de 2014

Grupo A Grupo B Grupo C Grupo D Grupo E

San Martín

San Juan

Lúa Nova A

Fonte da Tella

Limodre

Serantes C

Os Chichos

San Pablo

Fumazo

Mandiá

Punto de Encuentro

Club del Mar

Cruceiro B

Cuatro Caminos

O Pazo

O Pulpeiros

Emigrante C

Os Enterradores

Rincón de Picas

Lúa Nova

FASE DE GRUPOS

DATA

HORA

GRUPO

PARTIDA

RESULTADO

26 – 06

19:30

A

San Martín

Serantes C

26 – 06

20:30

A

Punto de Encuentro

Os Pulpeiros

27 – 06

19:30

B

San Juan

Os Chichos

27 – 06

20:30

E

Limodre

Mandiá

30 – 06

19:30

C

Lúa Nova A

San Pablo

30 – 06

20:30

C

Cruceiro B

Os Enterradores

01 – 07

19:30

D

Fonte da Tella

Fumazo

01 – 07

20:30

D

Cuatro Caminos

Rincón de Picas

02 – 07

19:30

B

Club del Mar

Emigrante C

02 – 07

20:30

A

Serantes C

Punto de Encuentro

03 – 07

19:30

E

O Pazo

Lúa Nova

03 – 07

20:30

A

San Martín

Os Pulpeiros

04 – 07

19:30

B

Os Chichos

Club del Mar

04 – 07

20:30

B

San Juan

Emigrante C

07 – 07

19:30

C

San Pablo

Cruceiro B

07 – 07

20:30

C

Lúa Nova A

Os Enterradores

08 – 07

19:30

D

Fumazo

Cuatro Caminos

08 – 07

20:30

D

Fonte da Tella

Rincón de Picas

09 – 07

19:30

C

Lúa Nova A

Cruceiro B

09 – 07

20:30

E

Limodre

Lúa Nova

10 – 07

19:30

A

San Martín

Punto de Encuentro

10 – 07

20:30

A

Serantes C

Os Pulpeiros

11 – 07

19:30

B

San Juan

Club del Mar

11 – 07

20:30

B

Os Chichos

Emigrante C

14 – 07

19:30

E

Mandiá

O Pazo

14 – 07

20:30

C

San Pablo

Os Enterradores

15 – 07

19:30

D

Fonte da Tella

Cuatro Caminos

15 – 07

20:30

D

Fumazo

Rincón de Picas

16 – 07

19:30

E

Limodre

O Pazo

16 – 07

20:30

E

Mandiá

Lúa Nova

CUARTOS DE FINAL

DATA

HORA

PARTIDA

RESULTADO

17 – 07

19:30

1º A

Mejor 3º

F

17 – 07

20:30

1º B

2º Mejor 3º

G

18 – 07

19:30

1º C

2º A

H

18 – 07

20:30

1º D

2º B

I

21 – 07

19:30

1º E

2º C

J

21 – 07

20:30

2º D

2º E

K

SEMIFINAIS

DATA

HORA

PARTIDA

RESULTADO

Ganador F

Ganador K

Ganador H

Ganador I

Ganador G

Ganador J

FINAL O 26 DE XULLO